آپارات اينستاگرام لينكداين
logo
پر بازدید ترین عناوین تالار از ابتدا: ایه 59 سوره احزاب(حجاب):زنان مسلمان،جلباب(روپوش) رابه بدن خود نزدیک کنند تا مورد اذیت قرار نگیرند (تعداد مشاهده:34559)    اوقات نماز های یومیه در قران (تعداد مشاهده:30037)    عسل شفا بخش همه مردم-ایه 69سوره نحل (تعداد مشاهده:25755)    آيات 11تا 13 حجرات:برادران ایمانی هم رامسخره نکنید.بدگمان نباشید.غیبت نکنید.تجسس نکنید (تعداد مشاهده:18115)      پر بازدید ترین عناوین سه ماه گذشته: دانلود فايل وردي و اكسل متن و ترجمه سوره هاي قرآن به ترتيب نزول    تمرين عملي تدبر قران آموزان دوره حضوري روش مطالعه و فهم قرآن    ترجمه وتفسير آيه 95 سوره نساء:منظور از قاعدين غير اولي الضرر چيست؟    منظور از ذكرالله در قرآن چيست؟ايا ذكر خدا ،همان توجه قلبي است يا ذكر لفظي؟       آخرین رویداد تالار: تعداد كل بازديد علاقه مندان به تفسير و تدبر قران از سايت قران پويان از 4 ميليون عبور كرد.      

توجه

Icon
Error

admin1 Offline
#1 ارسال شده : 1396/02/24 10:46:17 ق.ظ
admin1

رتبه: Advanced Member

گروه ها: member, Administrators

3 تشکر دریافتی در 3 ارسال
كلاسهاي اموزش تدبر و مفاهيم قران- اموزش روش مطالعه و فهم قران -قران را چگونه بهتر بفهميم؟

✅✅به نام خدا

✅سلام بر شما دوستان قرانی

🔻ایا هنگام خواندن قران ،از آیات خدا لذت می برید؟

🔻ایا هنگام مطالعه ایات و سوره ها،پیام ها و درس های انها برای کاربرد در زندگی روزمره خود را استنباط میکنید؟

🔻ایا در هربار رحوع به قران،نکات و مفاهیم جدیدی برای شما اشکار میشود؟

🔻ایا چگونگی روند تحول خطابها و عتابهای قران با مخاطبان عصر نزول اعم از کافران،مسلمانان و اهل کتاب را دریافته اید؟

ایا....

اگر پاسختان به سئوالهای بالا مثبت است،به شما مخاطب عزیز قران تبریک میگوییم و توفیق روزافزون شما را در عمل به قران خواهانیم.👏

✅👈و اگر پاسختان به سئوالهای بالا کاملا مثبت نیست،میتوانید در روش مواجهه خود با قران #بازنگری کنید.👇

بهار قران در پیش است.

به حول و قوه الهی
👈در ماه رمضان با برگزاری یک دورهآموزشی مختصر

همراه با تمرین عملی وتدبر جمعی در سوره های مراحل ابتدای نزول
سعی خواهیم نمود به اهداف فوق نزدیک تر شویم.

دوستانی که علاقه مند و مصمم به حضور هستند،سریعتر اطلاع دهند.

از طریق بخش تماس با ما در سایت

یا ارسال ایمیل به ادرس quranpuyan@yahoo.com

كلمات كليدي: كلاس مجازي تدبر قران

ویرایش بوسیله کاربر 1396/05/04 08:18:39 ق.ظ  | دلیل ویرایش: edit

مدیر تالار
admin Offline
#2 ارسال شده : 1396/04/08 02:08:41 ب.ظ
admin

رتبه: Administration

گروه ها: Administrators, Moderator, member

4 تشکر دریافتی در 4 ارسال
پیرو سئوالات دوستان عزیز ؛نکات تکمیلی زیر در این خصوص باستحضار میرسد:

1- حضور در این دوره،نیازمند تحصیلات خاص دانشگاهی یا حوزوی یا پیش نیازهای دیگر نبوده و عزیزان علاقه مند به فهم بهتر ایات قران با هر رشته تحصیلی میتوانند شرکت نمایند.

2-زمان کلاس ،عصر يك شنبه ساعت 17:30 تا 19 خواهد بود.

3-حضور افراد علاقه مندی که عضو کانال یا سایت قرآن پویان نیستند،نیز بلامانع است.

4-مدرسین دوره آقایان گنجه ای و فرهنگ هستند.

5-دوره از 18 تیر ماه شروع خواهد شد

6-محل تشکیل کلاسها در تهران خیابان شریعتی ،پايين تر از تقاطع بهار شیراز ، کوچه جاوید،

حسینیه جاوید،پلاک ۲ طبقه ۲خواهد بود.

دوستان علاقه مند جهت اعلام حضور و اطلاعات بیشتر به کانال زیر مراجعه نمایند.

https://t.me/tadabbor_quranpuyan

يا با شماره تلفن 09123732102 تماس بگيريد.

ویرایش بوسیله کاربر 1396/04/24 07:24:55 ب.ظ  | دلیل ویرایش: edit

admin Offline
#3 ارسال شده : 1396/04/19 08:42:55 ق.ظ
admin

به نام خدا

✅به لطف خدا نخستين جلسه کلاس آموزشی "روش مطالعه و فهم بهتر قرآن "روز يك شنبه 18 تير ماه از ساعت 17:30 تا 19 و با حضور علاقه مندان به قرآن برگزار شد.

👈در اين جلسه ،ضمن اشاره به دلايل رجوع به قرآن و لزوم فهم مفاهيم و آموزه هاي قرآني،
بخشي از مباني و تعاريف مورد نياز در اين دوره،توسط آقاي فرهنگ با عناوين زير ارايه گرديد:👇👇

1- چرا به قرآن مراجعه كنيم؟ خدا،قرآن را چگونه کتابی معرفی کرده است؟
1-1-قرآن کریم کتاب هدایت است
1-2-قرآن برای هدايت مردم در امور اختلافي نازل شده است.
1-3- قرآن،کتابی است که باید از ان تبعیت شود.

2- تفسیر ،تاويل و تدبر یعنی چه؟ چگونه از تفسیر به رای مصون ماند؟
2-1-تفسير چيست؟
2-2-تاویل چیست؟ محكم و متشابه چيست؟
2-3-تفسیر به رأی چيست؟

ان شاء الله در جلسه دوم (25 تيرماه) ادامه مباحث با موضوع
"تدبر در قرآن و هدف مندي سوره ها " پي گيري خواهد شد.

admin Offline
#4 ارسال شده : 1396/04/21 09:34:51 ق.ظ
admin

با سلام به قرآن دوستان عزيز

پس از برگزاري نخستين جلسه دوره آموزشي "روش مطالعه و فهم بهتر قرآن "،
از دوستاني كه در كلاس شركت كرده بودند ،نظرخواهي شد.

ضمن تشكر از عزيزان حاضر در دوره،

ان شالله تا پايان كلاس ها بتوانيم با تحقق اهداف دوره،رضايت خاطر عزيزان را حفظ نماييم.

👈بخشي از نظرات قرآن آموزان عزيز پيرامون نخستين جلسه كلاس آموزشي

✅ عالی بود از نظر من . خیلی مفید و به نظرم برای همه جذاب بود

✅✅سلام وسپاس اززحمات شما. الحمدلله همه سخنان شما عالی بود ان شاالله ماهم بتوانیم درکنار شمابهترقرآن رادرک کنیم وبفهمیم

✅✅✅با تشکر از زحمات بی دریغ شما برای اقدام خداپسندانه تان در فهم بیشتر قرآن .جلسه اول برای شخص بنده مفید و موثر و جالب بود

✅✅✅✅-سلام واقعا خسته نباشید بسیار عالی بود و یادآوری خوبی بود از بخشی از دروس دانشگاهی..
آیاتی که در لابلای صحبتهایتان استفاده کردید بسیار پرمعنا بودند و من بهره بردم

admin1 Offline
#5 ارسال شده : 1396/04/29 05:25:05 ب.ظ
admin1

3 تشکر دریافتی در 3 ارسال
👈بخشي از نظرات قرآن آموزان عزيزي كه در جلسه دوم كلاس آموزشي به جمع دوستان ملحق شدند:

✅مبحث بسیار کاربردی و جالب و بسیار بسیار مفید است؛امیدوارم توفیق شرکت در همه کلاسها راپیدا کنم و عامل باشم

✅✅كلاس خوب وپرباري است كلاس هاي قرآن عموما آموزش روخواني وقرائت ونهايتا تفسير آياتي چند است اما عنايت به قرآن با شيوه تدبر در كمتر كلاسي مطرح هست ومن از اين بابت شاكر خدا هستم كه در آن شرف حضور يافته ام.

✅✅✅عرض سلام و تشکر از برپایی کلاس آموزشی حضوری روش مطالعه و فهم بهتر قرآن . پیشنهاد می شود که ان شاالله در هر جلسه حداقل 30 دقیقه تمرین عملی تدبر در قران انجام شود

✅✅✅✅الحمدلله همه چی خوب بود،ان شاءالله بتونم از این موقعتي که فراهم شده بهرمند شوم.

https://t.me/tadabbor_quranpuyan

ویرایش بوسیله کاربر 1396/08/02 11:24:53 ق.ظ  | دلیل ویرایش: edit

مدیر تالار
admin Offline
#6 ارسال شده : 1396/05/03 01:59:28 ب.ظ
admin

به نام خدا

✅به لطف الهي سومين جلسه کلاس آموزشی "روش مطالعه و فهم بهتر قرآن "روز يك شنبه اول مرداد ماه از ساعت 17:30 تا 19 و با حضور علاقه مندان به قرآن در حسینیه جاوید برگزار شد.

👈در اين جلسه ،ضمن مرور كوتاه بر مباحث جلسه دوم پیرامون تدبر در قران و نكات ده گانه مطالعه قران با طرح پرسش از حاضران ،
مبحث جزييات روش تدبر توسط جناب اقاي مهندس گنجه اي در عناوين زير اغاز گرديد:👇👇

1- فوايد و لذت مطالعه قرآن به ترتيب نزول

2-لزوم فهم معناي آيه در پاراگراف مربوطه (چه بسا آياتي كه بطور مستقل و خارج از متن،معناي متفاوتي را در ذهن ايجاد كنند)

3-توجه به درس سوره و درب پارگراف(فراز) در فهم معناي ايات

4-تعيين جملات و ايات اصلي و فرعي در يك پارگراف

5-استخراج عصاره پارگراف

ان شاء الله در جلسه چهارم (8 مرداد ماه) جزییات روش با مثال و تمرين عملي پي گيري خواهد شد.

admin Offline
#7 ارسال شده : 1396/05/04 08:21:56 ق.ظ
admin

مژده به همراهان قرآنی

با سلام و بزرگداشت دهه كرامت و تبريك سالروز ميلاد حضرت معصومه

پیرو درخواست قبلی علاقه مندان و وعده ما به برگزاری دوره مجازی

به ياري خداوند ، دوره مجازي "روش مطالعه و فهم بهتر قرآن " از نيمه دوم مرداد ماه ( در تلگرام)آغاز ميشود.👉

با توجه به تنوع نیاز دوستان،دوره به دو صورت قابل ارایه است:

✅گزینه یک:دریافت فایلهای کلاس بعلاوه امتحانات هفتگی و پایان دوره و تمرین عملی (بصورت تلكرامي)

✅✅گزینه دوم:دريافت فايلهاي كلاس بدون امتحان و تمرين

👈👈دوستانی که علاقه مند به حضور در دوره مجازی روش مطالعه و فهم بهتر قرآن هستند،

جهت ثبت نام به نام کاربری زیر پيام دهند
Pardekhan96@

جهت كسب اطلاعات بيشتر به كانال زير مراجعه نماييد:

tadabbor_quranpuyan@

ویرایش بوسیله کاربر 1396/05/04 08:22:49 ق.ظ  | دلیل ویرایش: edit

admin Offline
#8 ارسال شده : 1396/05/04 02:19:19 ب.ظ
admin

دانلود كليپ جلسه اموزشي تدبر در قران

"قرآن،قابل فهم برای همه مردم تدبر در قرآن،وظیفه ای عمومی است" نقل از تفسیر مجمع البیان و تفسیر المیزان

بخشی از دومین جلسه دوره آموزشی روش "مطالعه و فهم بهتر قرآن" توسط آقای سید كاظم فرهنگ

كليك كنيد

ویرایش بوسیله کاربر 1396/05/09 09:59:34 ق.ظ  | دلیل ویرایش: edit

admin Offline
#9 ارسال شده : 1396/05/10 10:20:01 ق.ظ
admin

پاسخ به برخي سئوالات كاربران گرامي پيرامون دوره مجازي تدبر در قرآن

🔴 مدت دوره مجازی چند ماه است؟
✅ ۲ الی ۳ ماه(بسته به زمان انجام تمرین ها و میزان فرصت وتلاش قران آموزان

🔴 آیا بابت این دوره مجازی تدبر در قرآن مدرک داده می شود؟
✅ باتوجه به سئوال برخي دوستان در خصوص اعطاي مدرك پايان دوره،

باستحضار ميرساند با هماهنگی موسسات قرانی یا فرهنگی دیگر،
گواهینامه شرکت در دوره و موفقیت در ازمون براي داوطلبان گزينه يك كه در ازمونها موفق شده اند، صادر میشود.👉

🔴 نام اساتید دوره مجازی؟
✅ همان مدرسین دوره حضوری یعنی اقایان سید کاظم فرهنگ و جمال گنجه ای

🔴 آیا افراد پرمشغله نمی توانند در دوره با آزمون که شامل انجام تمارین و تکالیف است شرکت کنند؟
✅ تا حد امکان ،فرصت بیشتر به این افراد داده خواهد تا تکالیف خود را انجام دهند

🔴 برای برگزاری این دوره و آزمون ساعت و روز خاصی مد نظر است یا مطالب ارائه میشه و ما هر زمان که بتوانیم از آنها استفاده می کنیم؟
✅برای دروس و تمرینها لزومی به حضور و انلاین بودن در زمان خاصی نیست.فایل ها و تمرینها ارایه میشوند.
شما در فرصت يك هفته،مطالعه میکنید

🌸موفق باشید🌸

ویرایش بوسیله کاربر 1396/07/07 04:36:19 ب.ظ  | دلیل ویرایش: edit

farhang Offline
#10 ارسال شده : 1396/05/10 05:50:40 ب.ظ
سید کاظم فرهنگ

مرد
Iran (Islamic Republic Of)

21 تشکر دریافتی در 17 ارسال
دانلود کلیپ ها و فایل های تصویری قرآنی

خدا در كمین همه است؟لبالمرصاد بودن خداوند یعنی چه؟

لزوم فهم معنای آیات در متن و سیاق سوره و فراز مربوطه

بخشی از سخنرانی اقای جمال گنجه ای در جلسه سوم كلاسهای روش مطالعه و فهم بهتر قرآن

براي مشاهده كليب كليك كنيد

ویرایش بوسیله کاربر 1396/05/11 11:12:31 ق.ظ  | دلیل ویرایش: edit

سیدکاظم فرهنگ
admin Offline
#11 ارسال شده : 1396/05/11 11:11:24 ق.ظ
admin

دانلود كليپهاي قرآن پويان

چرا باید به قرآن مراجعه كنیم؟

قرآن،وسیله هدایت به صراط مستقیم است.

ضرورت تشكیل دوره تدبر در قران

بخشی از سخنان آقای سیدكاظم فرهنگ در آغاز اولین كلاس دوره آموزشی

جهت مشاهده كليپ،كليك كنيد.
admin Offline
#12 ارسال شده : 1396/06/14 11:48:41 ق.ظ
admin

به نام خدا

به لطف خداوند كلاسهاي سطح يك دوره اموزشي حضوري "روش مطالعه و فهم بهتر قران "كه از 18 تيرمماه شروع شده بود

به پايان رسيد ودر تاريخ 12 شهريور ماه نيز امتحان پايان دوره برگزار گرديد.

نظر تعدادي از قرآن آموزان عزيز در پايان اين دوره بشرح زير بود:

1-باتشکروسپاس اززحمات شمابزرگواران بخاطر برگزاری این کلاسها
ازاینکه دراین کلاس شرکت کردم بسیار راضی هستم وخدارا شکر میکنم

2-خدا قوت🌴 ،از زحمات شما بزرگواران برای برگزاری کلاس و آموزش تدبر در قرآن سپاسگزارم 🙏🙏

از اینکه در این کلاس شرکت کردم و با روش نوینی در زمینه فهم قرآن آشنا شدم بسیار راضی و خدا را شاکرم ،،الحمدلله،،

3-سلام خسته نباشید وتشکر از زحماتی که در طول دوره کشیدید
هرچند نتونستم کامل حضوری شرکت کنم ولی از فایل های صوتی جلسات تونستم استفاده کنم

4-سلام خیلی ممنون واقعا خوشحالم که حداقل یک سوره رو با دو ماه کار تدریجی اونهم با کلی راهنمایی های ارزنده شما که صمیمانه ازتون سپاسگذارم تونستم تمام کنم و این رو مدیون راهنماییها و زحمات شما و جناب آقای استاد گنجه ای میدانم امیدوارم همیشه سلامت و پیروز باشید

نسبت به قبل فهم قرآن برام بهتر شده خیلی ممنون از راهنماییتان خدا به شما خیر و سلامتی و توفیق بدهد که در راه قرآن قدم برمیدارید

اگر خدا بخواهد امیدوارم یک روز برسد که بتوانم کل قرآن را مطالعه کنم

5-با عرض سلام و ارادت در این دوره نسبتاً کوتاه مدت با شیوه ای از تدبر قرآن مجید آشنا شدم که جسارت فهم و تفسیر در سطح عامه را به مدبر می داد

6-با سلام و عرض ادب خدمت استاد فرهنگ و استاد گنجه ای
با پایان یافتن این دوره ، از اینکه در این دوره توانستم با روشی نو در زمینه فهم و تدبر قران آشنا شوم یا حداقل جرأت اینکار پیدا کردم ،بسیارممنونم و از راهنماییهای دلسوزانه و مشفقانه تان صمیمانه تشکر می کنم ،توفیقات روز افزونتان را از خداوند خواستارم .

7- با عرض سلام و ارادت و تشکر از جنابعالی و جناب آقای گنجه ای اساتید محترم
به لحاظ اداره بسیار عالی کلاس حضوری روش مطالعه و فهم بهتر قرآن به پیوست فایل تدبر سوره ..که تکلیف این جانب بود جهت استحضار ارسال می گردد.
در پایان از همه کسانیکه در برگزاری این کلاس تشریک مساعی نمودند نیز تشکر می نمایم

ویرایش بوسیله کاربر 1396/07/04 04:02:31 ب.ظ  | دلیل ویرایش: edit

admin Offline
#13 ارسال شده : 1396/07/02 11:38:53 ق.ظ
admin

نظرات تعدادي از قرآن آموزان شركت كننده در دوره مجازي روش مطالعه و فهم بهتر قران كريم:

1-ممنونتان هستم .باکمال احترام تلمذ میکنم در حضورتان

لحن صمیمی و دور از تظاهر استاد گنجه ای نشان از صفای باطنی او دارد .

احساس یسیار خوبی دارم.این تابستان برای من بسیار پر برکت و ماندگار بود .

آشنایی با روش تدبر در قران و اینکه ما مردم عادی وظیفه داریم تدبر کنیم و ایتکه ما تاکنون این مطالب را نشنیده بودیم. تدبر، در واقع کتاب اسمانی ما را از دور دست ها آورده و قابل دسترسی برای ما کرده

حالا دیگه بعد از عمری قران خواندن فهمیدیم که باید بدانیم محتوای کلی یا درس سوره چیست؟ بعدهم سوره را تقطیع کنیم.

2-با عرض سلام وادب خدمت استادان محترم اقای گنجه ای واقای فرهنگ بسیار ممنون از زحمات شما

سالها ارزوی یاد گیری تدبر قران را داشتم ولی موفق نمی شدم. واقعا خیلی عالی است

3-سلام استاد
ممنون که این دوره رو به صورت مجازی برگزار کردید و آن شالله ما هم بتونیم ازش استفاده کامل ببریم و از زحمتهایی که کشیده شده استفاده کنید

4-دوره آموزشی خوبه ، برای من این روش خیلی نگاه جدید و جالبی هست ،خیلی دوست دارم باهاش همراه بشم و واقعا راه بیفتم.
ایده آقای گنجه ای واقعا جالب بوده.

5-سلام تشکر از شما در امكان دانلود فيلم هاي جلسات دوره حضوري . فيلم ها کمک بیشتری در به خاطر سپردن مطالب داره واحساس حضور در کلاس راالقا می کنه

همانطور که راهنمایی فرمودید حین گوش دادن نت برداری هم انجام میدم که مجدد در به خاطر سپردن کمک می کنه

فراز بندی سوره انتخابی را هم ارسال کردم ان شاالله درست فهمیده باشم

واقعا شیوه جالبی بود این فراز بندی

ویرایش بوسیله کاربر 1396/07/17 11:43:32 ق.ظ  | دلیل ویرایش: edit

admin Offline
#14 ارسال شده : 1396/08/06 10:27:34 ق.ظ
admin

دوره مجازي تدبر و تفسير قرآن

با تاييدات الهي

در پاياناولين دوره مجازي "روش مطالعه و فهم قرآن "

روزجمعه مورخ 96/7/28 امتحان پايان دوره نير بصورت مجازي در تلگرام با موفقيت برگزار گرديد.

هم چنين از تاريخ 96/8/5 نيز دور ه تكميلي بصورت مجازي براي علاقه منداني كه دوره مقدماتي را با موفقيت پشت سر گذاشتند،آغاز گريد.
admin Offline
#15 ارسال شده : 1396/08/07 10:26:20 ق.ظ
admin

نظرات بسيار مثبت و اميدوار كننده تعدادي از قرآن آموزان نخستين دوره مجازي آموزش روش مطالعه و فهم قرآن

1-سلام ،
بنده هم به نوبه خودم از اساتید ارجمند ، جناب آقای گنجه ای و جناب آقای مهندس فرهنگ کمال تشکر را دارم
حسن نیت این بزرگواران واقعا قابل تقدیر است.
پاداش این اعمال خدا پسندانه تنها با خداوند قادر است.

2-سلام
اصلا باورم نمیشه این حجم از درس را در دوماه آموزش دیدیم .
به معجزه بیشتر شبیه است .

""ونزعنا مافی صدورهم من غل ""
""جنات عدن مفتحه لهم الابواب ""

مصداق پیدا می کنند آیات خداوند
صدق الله العلی العظیم

3-سلام استادان ازجمند زحماتتان نزد حق تعالی مقبول قدماهایتان ثابت ومستدام راهتان پر رهرو وجود شما برای ما هدیه ی ناب قرانی هست دعا گویتان هستیم اجرکم عندالله

4-سلام استاد بزرگوار
با همه بلندی مقامتان، قدردان زحمات همیشگی تان هستیم و دعا می کنیم آنچه را که ما از جبرانش عاجزیم و در ظرف زمان و مکان نمی گنجد، قادر مطلق در هر دو جهان برایتان جبران فرماید.
مولا علی یارتان.

5-سلام بسیار سپاسگزارم که در این مدت زحمات فراوان کشیدین این بهترین دوره قرآنی و بهترین تجربه زندگی من بود
پرودگار عاقبت بخیر و عطای نیکو به شما بزرگواران در دو عالم عطا فرماید

6-سلام عرض مي كنم خدمت اساتيد گرامي
من هم از برگزاري اين دوره بسيار متشكرم و از اينكه درب هايي با نگاهي نو براي درك قرآن مجيد به رويمان باز كردين ممنونم و از اين دوره خيلي استفاده كردم

سعي دارم با مطالعه تفسير سخن نو و ايده هاي جالب استاد گنجه اي بيشتر آشنا بشم
انشاءالله خداوند به شما توفيق روز افزون دهد

7-سلام

همیشه موقعی که قران رامطالعه میکردم ومعانی رادنبال میکردم احساس فهم پراکنده واینکه نتیجه کلی واقعا چه بود؟ را داشتم
که البته باخواندن تفاسیر کانال قران پویان واین خلاصه وفرازبندی درانتهای سوره ها واقعا برایم جالب ولذتبخش بود چون انسجام وهدفمندی سوره ها رابهتر متوجه میشدم

وشکرخدا با اموزش دوره تدبر روش این طبقه بندی یا فراز بندی را از اساتید محترم اموختم وامید دارم که به لطف الهی بتوانم روش جدید برای خواندن وفهم قران را بکارگیرم وان شالله به نتایج واموزه های بسیاری برسم

8-عرض سلام خدمت اساتید محترم جناب اقای گنجه ای وجناب اقای فرهنگ .

در مورد دوره اموزشی تدبر در قران باید بگم برای من به شخصه خیلی تجربه ارزشمندی شد ان شاالله بتونم پیگرانه ادمه بدم همیشه موقع تلاوت سوره واسم سوال بود چرا اینقدر مطالب پراکنده هست به قول معروف از این شاخه به اون شاخه شده متاسفانه راه برقراری ارتباط بین مطالب را بلد نبودم واین دلسرد کننده بود

ولی اکنون با شیوه اموزشی این دوره وتمرینهای انجام داده خودم ودیگر هم دوره ایها وراهنمایی اساتید وپشتیبان گروه تونستم تا حدود قابل رضایت خودم راه های ارتباط دهی ایات یک سوره وبرداشت پیام سوره قدم بردارم خیلی روش ساده ودر عین حال موثری بود وجذاب

د ر حدی که تا فرصتی در مشلغه های روزانه پیدا می کنم میرم سراغ سوره های جز 29 و30 وشروع می کنم به فراز بندی ویافتن درب فرازها ودر فرصتهای بعدی به ارتباط یابی بین فرازها جهت دست یابی به پیام سوره ،انقدر این کار شیرین وجذاب هست که امیدوارم بتوانم با همین روش به سراغ سوره های بلندتر بروم ودر جاهایی که به دشواری درک مطالب ایات برخورد می کنم به سراغ درس سورهای استاد گنجه ای میرم وبا مرور درس سوره مجدد فرازها را باز سازی می کنم ومشکل حل میشه از زحمات همه بزرگواران متشکرم اجرتان با قران راهتان پررهرو

9-
خداوند را بسی شاکرم، آفریدگاری که درهای علم را بر ما گشود و عمری و فرصتی عطا فرمود تا بدان، بنده ضعیف خویش را در طریق علم و معرفت بیازماید.

خداوند را بسی شاکرم که با گذراندن دوره بسیار عالی "تدبر در قرآن" و پیمودن این راه با حضور اساتید بزرگوار جناب آقای گنجه ای و استاد فرهنگ گامی هرچند کوتاه برای درک بهتر آیات الهی بردارم.

روش درک و فهم بهتر آیات یک نگاهی نو بود که شیرینی و لذت آن را با تمام وجود احساس کردم و امیدوارم بتوانم با خواست پروردگار و همیاری استاتید در جهت تکمیل آموزش قدم بردارم.

سپاس بی کران از اساتید محترم که بدون هیچ چشم داشتی در این راه همراه و همیار بودند و وجودشان هدیه ی ناب قرآنی بود.

این بنده چه داند که چه می باید جست
داننده تویی هر آنچه دانی آن ده

خداوند خیر عطا فرماید.
☘️☘️☘️☘️☘️

10-به نام خدا
با تشکر از مجریان دوره جناب آقای مهندس فرهنگ و جناب آقای مهندس گنجه ای و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان

دوره مجازی روش تدبر در قرآن دوره ای بسیار جالب و مفید بود چرا که نگاه تازه و نو آورانه ای به کلام خدا داشت و این اعتماد به نفس رو به ما داد که ما هم می توانیم با مقداری مطالعه ، تفکر و سعی و تلاش با قرآن ارتباط برقرار کرده و فرامین آن را درک و در زندگی به کار ببندیم.

همیشه برای ما این باور رو ایجاد کرده بودن که فهم قرآن فقط مخصوص یک گروه خاص هست و همه قدرت تدبر در قرآن رو ندارند که الحمدلله با آموزش هایی که در این دوره دیدیم خط بطلان برتمام آن باورها کشیده شد.

11-سلام جناب استاد وقت بخير باتشكر از راهنمايي هاي جنابعالي .بنده كلاس هاي تفسير قران سركارخانم .. رو كه درهمسايگي ماتشكيل مي گردد شركت مي كنم ازتفاسيرموجودوبيشتر الميزان استفاده مي كنن

اما جذابيت كلاس شما رو براي من نداره براي ايجاد انگيزه جلسات درس شما رو مي بينم تا رغبتم سرجاش باشه.

فايلهاي جلسات ،عالي بودن خيلي راضي بودم واستفاده كردم دوست داشتم دركلاس ها حضورداشتم

خيلي ممنون از راهنمايي هاي جنابعالي

ویرایش بوسیله کاربر 1396/08/15 01:55:23 ب.ظ  | دلیل ویرایش: edit

admin Offline
#16 ارسال شده : 1396/08/15 01:48:46 ب.ظ
admin

ثبت نام دومين دوره مجازي اموزش روش مطالعه و فهم قران

سلام بر همراهان قرآنی

باتوجه به استقبال و ابراز رضایت از نخستین دوره مجازی تدبر در قرآن و درخواست برخی از مخاطبین برای برگزاری مجدد دوره ،

به لطف خداوند، دومین دوره مجازی مطالعه و فهم بهتر قرآن

در اذرماه برگزار می شود:

👈👈👈دوستانی که علاقه مند به حضور در دوره مجازی روش مطالعه و فهم بهتر قرآن هستند،

لطفا اسم و فامیل و شماره تماس خود را به نام کاربری زیر در تلگرام اطلاع دهند

Pardekhan96@

هم چنین با توجه به تنوع نیاز دوستان،دوره همچون گذشته به دو صورت قابل ارایه است:

گزینه یک:دریافت فایلهای کلاس بعلاوه امتحان پایان دوره و تمرین عملی (بصورت تلكرامي)

گزینه دوم:دريافت فايلهاي كلاس بدون شركت در امتحان و گروه تمرين

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به کانال زیر مراجعه نمایید.

tadabbor_quranpuyan@

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest (3)
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

قدرت گرفته از YAF 1.9.6.1 | YAF © 2003-2017, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.382 ثانیه ایجاد شد.
logo-samandehi