logo
پر بازدید ترین عناوین تالار از ابتدا: مطالب زیبا با آیات (تعداد مشاهده:170844)    ایه 59 سوره احزاب(حجاب):زنان مسلمان،جلباب(روپوش) رابه بدن خود نزدیک کنند تا مورد اذیت قرار نگیرند (تعداد مشاهده:133514)    آیا زنان کفار که به اسارت مسلمانان در می آیند بر مسلمانان حلال میشوند و زناشویی با آنها اشکال ندارد (تعداد مشاهده:123479)    اوقات نماز های یومیه در قران (تعداد مشاهده:89902)      پر بازدید ترین عناوین سه ماه گذشته: آيا توصيفاتي كه در آيات مختلف قران براي نعمات بهشت شده است، تمثيل است يا وافعي؟    مشخصات حكومت صالح و ناصالح در قران : حكومت فرعوني چه ويژگيهايي دارد؟    ایا دعا به هم زدن نظام موجود هستی است؟    عذاب و مغفرت خدا مشمول قانون عام است و منحصر به گروه خاصي نيست.       آخرین رویداد تالار: قران پویان 14 ساله شد : خلاصه اماری 13 سال فعالیت تالار گفتگوهای قران پویان      

توجه

Icon
Error

عنوان جدید ارسال پاسخ
admin Offline
#1 ارسال شده : 1396/10/27 01:34:11 ب.ظ
نقل قول
admin

رتبه: Administration

گروه ها: Administrators, Moderator, member

9 تشکر دریافتی در 9 ارسال
دوره تكميلي روش فهم قران

پس از برگزاري اولين دوره حضوري و مجازي روش مطالعه و فهم قران،دوره تكميلي تحت نظر استاد گنجه اي

براي دوستاني كه تمرين عملي و امتحان دوره اوليه را باموفقيت پشت سر گذاشته بودند، در تلگرام برگزار گرديد.
نظرات دوستان اين دوره بتدريج ارسال ميشود.

1-سلام استاد خیلی شرمنده می فرمایید .واقعا شرمنده لطفتون هستم و نظر لطف شماست و الا که بنده فقط شاگردی می کنم . اگر موفقیتی در كار و فايل ارسالي من هست همه را مدیون شما هستم و نگاه جدیدی که به کمک شما به قرآن کردم . همیشه بابت این موضوع خدا رو شاکرم و دعاگوی شما و عزیزانتون هستم .
باز هم از لطفتون بسیار ممنونم
admin Offline
#2 ارسال شده : 1396/11/16 09:04:22 ق.ظ
نقل قول
admin

✅با تاييدات الهي

اولين دوره تكميلي مجازي "روش مطالعه و فهم قرآن " كه از آبانماه ،آغاز شده بود به پايان رسيد و

در پايان دوره،قرآن آموزان گرامي ،فايل تفسيري سوره انتخابي خود را با پاسخ به سئوالات و نكات مطرح شده در دوره ارايه نمودند.

همچنين امتحان پايان دوره نير بصورت مجازي در تلگرام برگزار گرديد.
.

https://t.me/tadabbor_quranpuyan
admin Offline
#3 ارسال شده : 1396/11/17 09:05:49 ق.ظ
نقل قول
admin

اعلام رضايت قرآن اموزان دوره تكميلي روش مطالعه و فهم قرآن

با پايان يافتن دوره تكميلي،از دوستان شركت كننده در دوره،نظرسنجي به عمل امد كه در ادامه پاسخ برخي دوستان ارسال ميگردد:

به نام خدا
تشکر از استاد گنجه ای واستاد فرهنگ

1- نقاط قوت دوره از نظر شما چه بود؟

۱_دوره ی پویایی بود

۲_ اموزش ان مرحله به مرحله بود

۳_ مرحله ها از ساده رو به دشواری بود

۴_ هر مرحله عملیاتی بود واین شیوه،، اموزش را با ثبات تر می کرد

۵ _در عین گروهی بودن که ایجاد یک نوع رقابت سالم را به همراه داشت کاملا عمل کردنش فردگرا بود

۶_ شیوه ی اندیشیدن را با طرح سوالات موثر ، بسیار شیرین وجذاب کرده بود

۷_ سوالات طرح شده براي تامل در فرازها بسیار دقیق ومنطقی و برانگیزاننده بود

۸_ موجبات ارتباط موثر وکاملا جدیدی با ایات قرانی را به همراه داشت

۹_ درک ارتباط پیوستگی میان ایات در عین کسستگی ظاهری انرا بدنبال داشت که برایم ارمغانی نو بود تا با دقت وظرافت خاص وویژه به ایات یک سوره بنگرم

2- نقاط ضعف دوره،از نظر شما چه بود؟

مایل بودم که تک تک اشکالات وضعفهای سوره ها برای هر فرد جداگانه بیان میشد چون علاوه بر سوره خودم سوره دوستان را هم دنبال می کردم وهمواره این مورد را طالبم که سوره ها از سوی استاد گنجه ای بررسی بشه وفقط به نطر کلی (عالی بود بسیار خوب و مجدد کار شود) بسنده نشود که این مورد موجب تقویت کار ها میشه البته نظر استا د ارزشمند بود که احترام به تدبر هر قران پژوه را مد نظرشان بود ومنظورشان اموزش اندیشیدن در ایات بود وقابل احترام هست ولی مطمئنا ما ایرادات را به عنوان سازندگی با آعوش باز می پذیریم خصوصا الان که دیگر دوره به اتمام رسیده و سر فرصت می توانیم ان ایرادات را برطرف کنیم تشکر

3- پيشنهاد گنجاندن يا حذف چه سرفصلهايي را به دوره داريد؟

فقط در بین سوالها جای تشخیص مرجع ضمیرها خالی هست چون ما همواره در زمان انجام ترکیب ایات که بدنبالش ترجمه ایات را با مشکل مواجه می کند هستیم اگر در هر سوره ای جداگانه حل شود در تدبر وتفسیر ان سوره بسیار راهگشا باشد به امید اینکه ابهام تشخیص مرجع ضمایر در تمام سوره روزی حل شود

4-اين دوره را به چه كساني توصيه ميكنيد؟

این دوره را به همه افراد اعم از همراهان ساده وغیر مانوس با قران ( برای براشتن اولین قدمهایشان که موجبات جذب وارتباط بیشتر با قران را برایشان به دنبال دارد ) و افراد مطلع ومانوس قرانی برای برداشتن قدمهای بلند در دریافت گنجینه های ایات از لسان استاد گنجه ای پیشنهاد می کنم وهمچنین قول همکاری وهمیاری در انجام تکالیف دوره را هم در حد توانم به انها می دهم

سایه پربار ودلسوزتان مستدام اجرتان همنشینی ورضایت قران در دنیا واخرتتان
admin Offline
#4 ارسال شده : 1396/11/23 08:35:13 ق.ظ
نقل قول
admin

ابراز رضايت از دوره تكميلي روش مطالعه و فهم قران

پاسخ يكي ديگر از قران آموزان دوره بع سئوالات نظرسنجي

عرض سلام و وقت به خیر خدمت اساتید گرانقدر و دوستان عزیز گروه

۱ - مهمترین نقطه قوت گروه تکمیلی وجود اساتید دلسوز و مجرب ، جناب مهندس گنجه ای و جناب مهندس فرهنگ است . و بعد هم دوستانی که از کارها و نکاتشان بسیار استفاده کردم . موضوع بعدی سوالات مطرح شده در پاراگراف هاست که کاملا توضیح داده می شد و تفهیم می شد ، زمان برای انجام تکالیف خوب بود البته به جز آخرین سرمشق .

۲- دوست داشتم در مورد کارهای یکدیگر نظر می دادیم و مباحثه می کردیم .

۳- فضای حاکم بر آیات مورد نظر چه قرابتی با دوره ما و عصر حاضر دارند و چه راه کاری برای بهتر زیستن به ما می دهند .

۴- دوره برای تمام کسانی که آشنایی اگر چه مختصر با ترجمه ومفهوم آیات دارند راهگشاست . شخصا در مورد این دوره با افراد خانواده و دوستانم صحبت کرده ام و دوست دارم لذت اینگونه نگاه به قرآن را تک تک عزیزانم تجربه کنند .

برای همگی بهترینها رو ازخداون مهربان خواستارم 🙏🙏🙏🌹🌹🌹
admin Offline
#5 ارسال شده : 1396/11/29 02:43:42 ب.ظ
نقل قول
admin

نظرات يكي ديگر از قرآن آموزان دوره تكميلي روش مطالعه و فهم قران

با سلام و وقت بخیر خدمت عزیزان
من هم به سهم خودم از برگزاری این دوره ابراز تشکر و خرسندی می کنم و از اساتید بسیار محترم و بزرگوار گروه کمال تشکر رو دارم که وقت ارزشمند خودشون رو در راه قرآن و آموزش این امر مهم در اختیار ما قرار دادند و از خداوند طلب اجر و جزای خیر برایشان دارم.

تمام نکاتی که در پست بالا بيان شد حرف دل من هم هست و البته من به شخصه خیلی شرمنده ام که نتونستم وقت کافی برای این دوره بگذارم و استفاده بهینه تری ببرم ولی از نظرات همه دوستان استفاده کردم
و شیرینی مطالعه کتاب حق برام هر روز بیشتر و بیشتر شد و ان شاءالله با یاری خدا بتونم این روش رو ادامه بدم.
در مجموع برای من دوره رضایتبخشی بود
باز هم از شما اساتید محترم کمال تشکر رو دارم
🌹
admin Offline
#6 ارسال شده : 1396/12/19 10:12:08 ق.ظ
نقل قول
admin

نظر يكي ديگر از قرآن آموزان دوره تكميلي روش مطالعه و فهم قران

باسلام وعرض ادب خدمت استادگنجه ای واستادفرهنگ

باتشکر وسپاس ازاستادان بزرگوار من ازوجودشماو دوستانم استفاده کردم.واقعا این دوره خیلی عالی بود ازشما بخاطر تشکیل این دوره سپاسگزارم ازدوستان عزیزم هم تشکرمیکنم وازاین آشنایی خیلی خوشحالم که با دوستان قرآن دوست وقرآن پژوه آشنا شدم

ازخداوندبزرگ ومهربان بهترین روزهاوساعات ودقائق وعاقبت بخیری را برای همگی طلب میکنم

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
پاسخ سریع نمایش بخش پاسخ سریع
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest
عنوان جدید ارسال پاسخ
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن می باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن می باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن می باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن می باشید.

قدرت گرفته از YAF 1.9.6.1 | YAF © 2003-2024, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0.089 ثانیه ایجاد شد.